Facebook ile Bağlan , Giriş Yap veya Yeni Üye

 

(0382) 212 72 24

Sipariş Hattı
 
 

(0532) 495 28 11

Whatsapp (Öğretmen Hattı)
Garanti, Teslimat ve İade Koşulları

 Garanti:

Değerli müşterilerimiz; Şirketimiz tarafından satışı gerçekleştirilen ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.

Teslimat:

Ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri (P.T.T. Kargo) ile 9 iş günü içinde kargoya verilir.

Saat 4'ten sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Kargo firmasına (PTT KARGO) teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmaz ise bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Her ürün müşteri ölçülerine göre özel olarak dikilmektedir,ürünler hazır olarak bekletilme imkanı yoktur.

ÜRÜN İADE PROSÜDÜRLERİ:

Satın aldığınız ürün ya da ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliği bozulmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

· Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez. İade, fatura, ürünün orijinal ambalaj ve içeriği ile yapılmalıdır.

· Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma v.b. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi konumunda ürün iade alınamaz ve bedeli iade edilemez.

· İade edilen ürünler fabrikasyon hatalar haricinde aynı ürün ve markanın değişik renk ve bedenleri ile değiştirilecektir

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti firmamız tarafından ödenecektir.

İADESİ KABUL GÖRECEK OLAN ÜRÜNLER:

· MOD ENERJİ LTD.ŞTİ’den almış olduğunuz ürünlerde herhangi bir fabrikasyon hata var ise, iadesi firmamız tarafında kesinlikle kabul görecektir ve kargo bedeli şirketimiz tarafından karşılanacaktır.