Facebook ile Bağlan , Giriş Yap veya Yeni Üye

 

(0382) 212 72 24

Sipariş Hattı
 
 

(0532) 495 28 11

Whatsapp (Öğretmen Hattı)
Biz!

          Müşteri  mennuniyetini  esa s alan  ve  7 yıldır web sayfamızla şimdiye kadar binlerce okula sıra örtüsü minderleri ve perdeleri ile

hizmet etmekteyiz. Ürünlerimize kapı giydirmeleri de katarak okul ve sınıf ortamlarını daha renkli ve coşkulu hale getirmeye çalışıyoruz.

Sıra  Örtüsü-Sıra Minderi-Projeksiyon  Perdeleri-Kapı Giydirmeleri ile Kombin birbiri ile uyumlu göz zevkine hitap eden sizi  daha  mutlu

edecek alternatifleri oluşturmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda sizin ortamınızı sizden daha çok düşünen ve sizin huzurunuz ve mutlluğunuz

için çalışan bir siraortusu.com var.

                                        TÜRKİYE NİN EN İYİ SIRA ÖRTÜSÜ SİTESİ OLDUĞUMUZU İDDİA EDİYORUZ.

 

NEDEN SIRA ÖRTÜSÜ-NEDEN BİZ

Sıra örtüleri bir ihtiyaç olarak düşünülmelidir.’’İşte sınıf başka bir şeye gerek yok ‘’diye düşünüyorsanız,bu yazıyı okumaya devam etmemelisiniz. Eğitimle  direk yada kıyısından köşesinden içindeyseniz ne olup bittiğini bilmeye de hakkınız var.

            Okullarda sıra örtülerine, sıra minderlerine yada bir perdeye neden ihtiyaç duyulsun ki,diye düşünebilirsiniz. Bir iş  yapacağımız zaman ‘’şu işi bitirelim de öyle yapalım’’,’’Karnımızı doyuralım sonra’’,’’yada ağrım var geçsin öyle’’ vs. gibi haller rahatlıkla konsantre olamayacağımız durumlara örnektir.İşte sınıf düzeni, görüntüsü konforu da aynı şeydir.

             Fiziki bir rahatsızlığınız söz konusu iken bişey yapamazsınız konsantre olamazsınız ,sert ve rahatsız sıraları düşünün.. öğrencilerin kitaplarını ellerini koyduğu oturduğu yerlerdir ve çok fazla mikrop barındırır ayrıca kasvetli bir görüntüsü vardır. Mecburen sert ve görüntüsü hoş olmayan rahatsız sıralarda  ne oturmak nede ders  dinlemek istersiniz. Genel olarak kahverengi sıralar renginden dolayı iştah açar. Oysa eğitim ortamı rahat ve konforlu olmalı olumsuz çağrışımlar yapmamalıdır.

 

            Minderleri ile ilgili olarak ; vücudumuzun bir bölümünü  sert  bir  yere uzun süre yasladığımız da kan dolaşımının  zorlandığını sonuç olarak uyuşma ve karıncalanma olduğunu hissederiz.İnsanlar aslında farkında olmadan normal  kan dolaşımının sağlandığı duruş ve oturuş pozisyonlarında daha rahattırlar. Vücut ne kadar rahatsa kan dolaşımı o kadar düzenlidir.Bu sonuç  eğitimde son derece önemli  olan konsantrasyonun da önünü açar.Rahatsız bir vücut konsantre olamaz.

           İşte bu durumda, gerçek  huzur ve rahatı saglayacak minderleri tasarladık ve önerdik.Türkiye de ilk defa 3 cm lik süngerlerden sıraları 12 uctan ve 6 bağlantı noktasıyla sabitleyip arzulanan rahatlığı gerçekleştirdik .Geri dönüşleri bekleyerek hata aradık .Ancak bize geri bildirimde bulunan öğretmenlerimiz derste çocukların arada gezmelerinin azaldığını özellikle soğuk kış şartlarında minderlerin daha sıcak tuttuğunu,sırta örtülerinin sınıfın havasını değiştirdiğini ,ev ortamından farksız olduğunu derse ilgi ve katılımın daha nitelikli olduğunu  ifade ettiler.Zaten siraortusu.com’un 7.yılında taleplerinin  artarak devam ettiğini gözlemliyoruz.

Sıra örtüsü ve minderleri  sınıfa hem bir ev havası verir Hem konsantre olma  hemde rahat bir ortam üretir.Daha samimi ve sınıfların görüntüsünü tamamen değiştiren resmiyetten uzaklaştırıp bir huzur ve şefkat ortamı demektir..

       Bulunduğunuz ortam rahatsa huzurluysa öğrenmekten keyif alırsınız.Öğrenme için fiziki şartlardır aslında yaptıklarımız .Biz bu şartları düzeltmeye çalışıyoruz .İyi bir şeyler yaptığımız yolunda aldığımız yorumlar bize daha çok moral  veriyor.Düzenlediğimiz her sınıf bizim için bir mutluluk kaynağı…

 

 

                                                                                                                    siraortusu.com